Left-arrow 1 2 3 Right-arrow

Skopiuj widget
Widget
Widget
Thumb_widget
Skopiuj kod
Skopiowano kod

"Karrakan" CD

Artysta: Karrakan

25.00 zł


Szukasz solidnego, a jednocześnie oryginalnego rockowego grania?

Przeczytaj co ma Ci do zaoferowania EP Karrakan!

Deep Purple, Rainbow. Black Sabbath, Iron Maiden... Gitarowe riffy i zadziorny wokal podparty konkretną sekcją rytmiczną... Mocarny dźwięk wydobywający się z głośników powodujący ciarki na skórze... Jeżeli te nazwy, zjawiska, emocje nie są Ci obce, jeżeli w Twym sercu króluje muzyka rockowa, to znaczy, że nie znalazłeś się tu przypadkiem i poniższe słowa skierowane są właśnie Ciebie!

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się jak powstaje muzyką którą lubisz, kochasz, która Cię pasjonuje? Czy sięgając po nią masz ochotę w jakikolwiek sposób celebrować to czego słuchasz, poświęcić chwilę na skupienie się na każdej ścieżce danego utworu, każdej nucie, brzmieniu? Jeżeli tak, to z pewnością jesteś osobą, która chętnie sięga po muzykę na fizycznych nośnikach, którą uważa fakt posiadania realnej płyty za nieodzowny element odbioru tej sztuki, którą cieszy fakt trzymania w dłoniach własnej, osobistej namiastki dzieła ulubionego twórcy. Zapewne zdajesz sobie sprawę, że sięgając po fizyczne wydanie płyty masz własny wkład w kształtowanie się sceny, w to, że wciąż płyty będą się ukazywać, że wciąż w Twoim życiu obecna będzie muzyka której jesteś fanem. Takim gestem w pewnym stopniu przyczyniasz się do tego jak wyglądać będzie świat rocka i metalu nie tylko w naszym kraju, ale także na całym świecie. To wszystko jest tak naprawdę w Twoich rękach.

Nabywając płytę Karrakan otrzymujesz do rąk własnych namiastkę nietuzinkowego kawałka ciężkiego rocka, który powstaje niemal obok Ciebie. Wzbogacisz swój zbiór wydawnictwem oryginalnym i jedynym w swoim rodzaju, którego powstanie jest wynikiem z pasji do muzyki i miłości do grania. To jeden wielki wulkan emocji, który z pewnością wypełni twoją rzeczywistość ogromem pozytywnej energii. Płyta Karrakan ma do zaoferowania unikatową hybrydę hard rocka oraz metalu okraszoną dźwiękiem saksofonu nadającym całości oryginalnej melodyki. Dzięki niej poznasz zarówno coś nowego jak i przeniesiesz się w czasie do lat świetności owej muzyki. Pamiętasz takie grupy jak chociażby nasze rodzime Turbo czy TSA? Echa tego typu grania wybrzmiewają na całej przestrzeni tego krążka. To nie wszystko! Poza samą muzyką grupa prezentuje niebagatelną warstwę tekstową. Są tu i te autorskie, a i także adaptacje wierszy Alfreda Sierzputowskiego oraz Edgara Allana Poego. Jest to poezja niebagatelna i zmuszająca do refleksji nad życiem i światem, który nas otacza.

Zespół Karrakan gra właśnie dla takich ludzi jak Ty - to dla Ciebie właśnie jest ta płyta, dla człowieka o rockowej duszy! Dla kogoś kto stawia wymagania wobec muzyki, której słucha. Dzięki posiadaniu na własność takich wydawnictw jak niniejsza EPka przyczyniasz się do powrotu tej sztuki w pełnej jej krasie, dajesz przyzwolenie aby znów królowała w głośnikach. Czy coś takiego jest dla koneserów? Sięgnij po ten album i przekonaj się sam!